تبلیغات
گیرنده دیجیتال تلویزیون - 100 شبکه دیجیتال تا 3 سال اینده
 
گیرنده دیجیتال تلویزیون
 
 
رئیس جمهور در مراسم افتتاح رسمی شبكه نمایش كه در ابتدای جلسه امروز هیئت دولت برگزار شد اظهار داشت: نیازمند راه اندازی 100 شبكه تا دو سه سال آینده هستیم.احمدی نژاد با بیان اینكه باید نیازهای امروز و آینده جامعه برای تولیدات تلویزیونی بررسی و پیش بینی شود گفت: صدا و سیما باید پیام های عمیق و منطبق بر اندیشه های اصیل ایرانی را با جذابیت فراگیر در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

رئیس جمهور به لازمه وجود 500 اندیشمند و متفكر در حوزه تولیدات تلویزیونی اشاره كرد و ادامه داد: این افراد باید نیازهای جدید را بررسی و هدایت و ایده پردازی در جامعه را به عهده بگیرند.

وی به اهمیت وجود رسانه ها در شرایط كنونی دنیا اشاره كرد و گفت: نیاز به كسب اطلاعات درست، اندیشه درست و مطلع شدن از جریانات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در جامعه و جهان مسئولیت رسانه ملی را چند برابر كرده است.
* اعتقادی به اوقات فراغت ندارم

رئیس جمهور با اشاره به اینكه در كنار خانواده بودن هم یك كار و فعالیت است افزود: تماشای یك فیلم خوب و تفریح سالم لازمه زندگی سعادتمند است.

احمدی نژاد با بیان اینكه صدا و سیما باید طیف بسیاری از نیازهای انسانی در كشور را پاسخ دهد گفت: ما در حال حاضر 8 شبكه عمومی داریم كه بسیاری از آنها در خارج از كشور نیز فعال هستند.
وی خاطرنشان كرد: تلویزیون و هنر یك فرصت و نیاز است كه باید از حداكثر ظرفیت آن استفاده كرد.
نوع مطلب :
برچسب ها : فروش گیرنده دیجیتال تلویزیون، گیرنده دیجیتال عالی، فروش عمده گیرنده دیجیتال، فروش گیرنده دیجیتال به صورت عمده، گیرنده دیجیتال های ویژن، گیرنده های دیجیتال فارس ویژن، گیرنده های دیجیتال ایکس ویژن، قیمت گیرنده های دیجیتال ایکس ویژن، گیرنده های دیجیتال تلویزیون،
درباره وبلاگ
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :